Łukasz - 723 245 723
Szymon - 723 246 723
 

O nas

Szanowni Państwo

Firma DERUONLINE.PL działa na rynku Polskim od 2013roku. W latach 2013-2016 funkcjonowała jako część Przedsiębiorstwa Inżynieryjno-Budowlanego DUROBUD. W 2016 roku została wyodrębniona i rozpoczęła działalność pod nazwą DERUONLINE.PL. Głównym profilem naszej działalności jest dzierżawa deskowań stropowych, ściennych, rusztowań oraz ogrodzeń budowlanych. Dodatkowo z uwagi na zapotrzebowanie pojawiające się na rynku zajmujemy się również sprzedażą systemów szalunkowych, sklejek budowlanych, akcesoriów do szalunków. oraz innych materiał budowlanych. Pracownikami naszej firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży deskowań wyniesionym z przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej. Wśród naszej kadry są pracownicy z doświadczeniem magazynowym, technologiczno-projektowy oraz handlowym. 

Obszar obsługiwany przez nas to szeroko pojęte województwo Zachodniopomorskie i nie tylko tj.: Szczecin, Stargard, Police, Gryfice, Goleniów, Świnoujście, Kołobrzeg, Koszalin, Nowogard, Pyrzyce, Gorzów Wielkopolski. Obsługujemy również tereny bezpośrednio sąsiadujące z województwem zachodniopomorskim na terenie Niemiec. 

Chcąc sprostać oczekiwaniom rynku stworzyliśmy, tworzymy i rozwijamy naszą firmę tak aby działała w sposób szybki i elastyczny dopasowując się do potrzeb klienta. Projektując nasze deskowania optymalizujemy je pod kątem ekonomicznym i funkcjonalnym. Sprzęt jakim dysponujemy to najlepsze marki funkcjonujące na rynku europejskim m.in. Peri, Doka, Hunnebeck, Ulma.

W ciągu naszej dotychczasowej działalności udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Nasze podstawowe dewizy to: solidność, rzetelność, punktualność i uczciwość. 

Kontakt

Biuro:
Deru Sp.z o.o. Sp.k.
ul.Długa 28
72-006 Mierzyn
NIP: 9851-322-62-45
Magazyn:
Deru Sp.z o.o. Sp.k.
ul.Druckiego-Lubeckiego 1A
71-656 Szczecin

tel. 723 245 723
tel. 723 246 723
email: biuro@deru.com.pl